Akyaka Araç Kiralama Hava Alanı Transfer

Akyaka Araç Kiralama

Vali Akyaka Araç Kiralama servisi size tüm Türkiye’yi kendi aracınızla keşfetme özgürlüğünü sağlamakta. Yeni nesil filosu ile Dalaman ve Akyaka merkezli hizmet ağı güvenilir ve samimi bir kurumsal çözüm anlayışı ile desteklenmekte.

Rekabetçi fiyat politikamız, 24 saat iletişim imkanı sunmamız ve güncel araç bakımı gibi prensiplerimiz müşteri memnuniyetimizin ve uzun soluklu işbirliklerinin temellerini oluşturmakta.

  • Araç kiralamak için 21 yaşını doldurmuş ve en az 1 yıllık B grubu ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir. 21 yaşını doldurmuş olmak ve ehliyet süre koşuluna uymak durumunda genç sürücü paketi satın alınarak orta ve üst sınıf araçlar kiralanabilmektedir.
  • En az kiralama süresi 24 saattir.
  • Araç, kiralayan dışında bir kişi tarafından kullanılabilir; kira sözleşmesinde diğer sürücülerin ehliyet bilgileri gösterilerek ek ücretler talep edilebilir. Aksini tespit etmek için ve / veya herhangi bir kaza durumunda, tüm garantiler geçersiz sayılır ve aracı kullanan kişi ile kiracı müştereken ve müteselsilen sorumludur. Fiyatlar ve detaylar bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hava Alanı Transfer

Akyaka Araç kiralama ‘nın yanında transfer olanakları da hizmet ağımız içerisinde yer almakta. Dalaman, Bodrum, İzmir ve Antalya Havaalanları’na uzanan geniş bir coğrafyada sizlere konforlu ve güvenli bir yolculuk imkanı sunmaktayız.

Tatilinizi planlarken herşeyin sorunsuz bir şekilde yürümesi bizim için bir görevdir. Geliş-Dönüş Tarihlerinizi ve Saatlerinizi, Kişi ve Bagaj  durumuna uygun aracı sizler için belirliyor zamanında önce sizi Hava alanında bekliyor olacağız. Trafik kuralları ve Hız Limitlerine size tayin edilen şöförümüz gideceğiniz noktaya sizi ve ailenizi güvenli şekilde ulaştıracaktır. Tatilinizin sorunsuz bir şekilde geçmesi için elimizden geleni yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Konaklama Hizmetlerimiz ile Sessiz ve Huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Siz de transfer olanaklarımızdan yararlanmak, bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

bodrum havaalanı Akyaka Muğla arası mesafe : 153 kilometre. bodrum havaalanı Akyaka Muğla arası süre : 1 saat 59 dakika.
Dalaman Havalanı Muğla Fethiye Yolu ve D400 üzerinden : 71,2 kilometre. bodrum havaalanı Akyaka Muğla arası süre : 1 saat 3 dakika.

Akyaka Araç Kiralama

 

 

 

 

Konaklama | Araç Kiralama | Tur & GeziGökova Dağ Evleri | Villa Vali | Yenice Vadi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...