Kitesurf

Kitesurf Uçurtma sörfçüleri için Akyaka çok önemlidir. Yaz boyunca sürekli esen sıcak rüzgarla Türkiye en iyi uçurtma sörfü alanlarından biridir. Uçurtma sörfü alanı sığdır ve tabanı kumludur ve dalgasızdır. Koya akan çok sayıda nehir sayesinde çok tuzlu değildir. Gökova kitesurf plajı Akyaka’ya 10 dakika uzaklıktadır. Gökova’daki koşullar her seviyeden biniciye uygundur ve uçurtma sörfü becerilerini hızlı ve güvenli bir şekilde geliştirebilirler. Burası, uçurtma sörfü dersleri alan veya kendi stillerini sürekli geliştirmek isteyen bağımsız uçurtma sörfçüleri için ideal bir yerdir.

Akyaka’nın uçurtma sörfü okulu, sporu öğrenmek veya bu tür elverişli koşulların tadını çıkarmak isteyenlere hizmet vermek için elinden geleni yapıyor. Uçurtma sörfü kursu, resmi Uluslararası Uçurtma Sörfü Organizasyonu (IKO) eğitim programına dayanmaktadır. Mevcut sürüş seviyeniz ne olursa olsun, deneyimli eğitmenler IKO sertifikası almıştır ve hızlı ve güvenli bir şekilde gelişmenize yardımcı olmaya hazırdır. Uçurtma sörfü kursları İngilizce, Almanca ve Türkçe olarak mevcuttur. Grup dersleri ve özel dersler de sunulmaktadır.

Kitesurf

 

 

 

Bilgi ve Rezervasyon talepleriniz için iletişim adresinden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Güncel haber, etkinlik ve kampanyalardan haberdar olmak için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Konaklama | Araç Kiralama | Tur & GeziGökova Dağ Evleri | Villa Vali | Yenice Vadi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...